Menu Close

55-mečio jubiliejinis koncertas

Gegužės 20 dieną  Kelmės kultūros centre, iškilmingo koncerto metu, Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykla paminėjo mokyklos 55-mečio jubiliejų.

Kelmės muzikos mokykla buvo įkurta 1966 metų rudenį. Dabar mokykla vadinasi Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykla, kurioje vaikai mokomi ne tik muzikos, bet ir dailės bei šokio meno. Kūrybingas ir darbštus Menų mokyklos pedagogų kolektyvas atiduoda daug jėgų ir kūrybos kelmiškių meniniam ugdymui, dvasinio pasaulio turtinimui.

Koncerte skambėjo mokinių ir mokytojų atliekama muzika, dainos, bei šokiai, dabartinių ir buvusių mokinių video sveikinimai, rajono vadovų ir draugų sveikinimo žodžiai ir padėkos. Po pirmo muzikinio kūrinio sveikinimo žodį tarė Menų mokyklos direktorė Beata Pralgauskienė, kuri visus pasveikino su jubiliejumi, dėkojo ir įteikė gėlių buvusiems direktoriams: Ipolitui Vidugiriui, Genovaitei Jokubauskienei ir Astai Barčiauskienei.

Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Ūksas pasveikino mokyklos bendruomenę su gražiu jubiliejumi ir apdovanojo Mero padėkomis mokytojas: Vaivą Bukantienę, Ireną Leskauskienę ir Viktoriją Jagaudienę. Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas savo padėkomis apdovanojo mokytojas: Ritą Čekanauskienę, Aušrą Vilimaitę-Karyznienę ir Dalią Miliauskienę.

Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos direktorė Beata Pralgauskienė padėkomis apdovanojo mokytojus: Vladislovą Miklovą, Viliją Brazinskienę, Nomedą Jurgelevičienę ir Rasą Vozbinienę.

Koncertas buvo kupinas daugybės teigiamų emocijų, nuostabios muzikos ir vaizdų ekrane.

Skip to content