Menu Close

KONCERTAS „MĖGTAMIAUSIAS MANO KŪRINYS“

Spalio 13 d. A. Lipeikos menų mokykloje vyko mokytojos V. Bukantienės jau daug metų organizuojamas koncertas „Mėgstamiausias mano kūrinys“. Šis koncertas vyko kiek kitaip – žaidimo forma. Mokiniai, klausydami koncerto, turėjo atlikti užduotį ir atpažinti, koks kūrinys skamba ir kokia jo nuotaika.
Koncertą pradėjo šeimyninis duetas – Skaistė Kudžmauskaitė (smuikas, mokytoja N. Jurgelevičienė) ir Mantas Kudžmauskas (akordeonas, mokytoja V. Bukantienė) kartu su mokytojomis, svajingą dainą atliko solistė Urtė Marija Laurinavičiūtė (mokytoja G. Špukienė, koncertmeisterė A. Kalvaitienė), fortepijono garsais džiugino Matas Kušeliauskis (mokytoja R. Vozbinienė). Linksmą, iškilmingą, net ir liūdną ar žaismingą muziką dovanojo mokytojos V. Bukantienės akordeono specialybės mokiniai: Vaiva Saunoriutė, Akvilė Mikalauskaitė, Gajus Mižutavičius, Eras Mižutavičius, Miglė Virbickaitė, Mantas Kudžmauskas, Augustas Elskis, Erika Petrauskaitė ir Domantas Saunorius. Koncertą baigė akordeonistų ansamblis (mokytoja V. Bukantienė, bosine gitara pritarė mokytojas L. Paulauskas, mušamaisiais – mokytojas A. Sutkus).
Mokyklos direktorė B. Pralgauskienė dėkojo už žaismingą koncertą, džiaugėsi, kad mokiniai nepamiršo praėjusių mokslo metų kūrinių ir linkėjo, kad šie mokslo metai taip pat būtų sėkmingi.
Skip to content