Menu Close

„PAVASARIO FIESTA 2021“

Vaikų žemė
Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
Nesvarstydami – kodėl ir kam.
Jeigu šita žemė kam priklauso, tai pirmiausia, žinoma, vaikams.
Mes gi esam tie, kurie jų laukia,
Laukdavo ir lauks visais laikais.
Tik su jais mes esame suaugę,
O vieni mes irgi kaip vaikai.

 

Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta, kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti. Nuoširdžiai sveikiname, jus, vaikai, Tarptautinės Vaikų gynimo dienos proga. Linkime, kad jūs turėtumėte saugią, šypsenų ir juoko kupiną vaikystę, kad tėveliai visada galėtų didžiuotis jūsų pasiekimais.

Šiandien mes norime palinkėt tokios vaikystės, kur galėtumėt svajoti ir kurti, stebėti plaukiančius debesis, pievoje skaičiuoti šokuojančius žiogus, gaudyti spalvingus drugelius, nerūpestingai lakstyti po margaspalvę pievą. Šiltos jums vasaros…

Birželio 1 d. Algirdo Lipeikos menų mokykloje vyko antrojo pasirenkamo instrumento festivalis „Pavasario fiesta“, skirtas tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Festivalio organizatorė mokytoja metodininkė R. Čekanauskienė sukūrė muzikinės fiestos pasaką. Visus atlikėjus „susodino“ į „Stiklinį laivą“ (mokinė Dinara Šebelskytė) ir pasaka prasidėjo su trenksmu Erikos Petrauskaitės atliekamu tango „Akordeonissimo“. Laivui vadovavo „Katins Rains“ (mokinė Gabija Daukšaitė) ir „Maža mergaitė iš Paryžiaus“ (mokinė Eglė Volbekaitė), laive vyko tikras „Karnavalas“ (mokinys Armandas Daubaras), o kaip karnavalas be „Klounų?“ (mokinė Karina Kančelkytė). Liejosi šokių melodijos: skambėjo suktinis (mokinė Smiltė Kalytytė), kanonas (mokinė Evija Mituzaitė), menuetas (mokinė Miglė Virbickaitė), valsas (mokinė Urtė Vaičkaitė), čardašas (mokinė Austėja Vaišvilaitė). Pasirodo, laive buvo ir užsieniečių – skambėjo „Vokiečių šokis“ (mokinė Gintė Vaičiūnaitė). Stikliniame laive skambėjo ne tik šokiai, bet buvo galima pasiklausyti ir gražiai skambančių sonatinų (mokinės Kornelija Ūksaitė, Skaistė Kudžmauskaitė, Airida Liškauskaitė), mažąją preliudiją (mokinė Augustė Gečaitė), tokatą (mokinė Urtė Marija Laurinavičiūtė). O kaip pasaka be meilės istorijos? Stikliniame laive užsimezgė ir „Meilės istorija“ (mokinė Ignė Ūselytė), o stiklinio laivo kelionę vainikavo „Balade pour Adeline“ (mokinė Agnė Ralovecaitė).

Mokinius karnavalui stikliniame laive ruošė mokytojai: V. Bukantienė, R. Čekanauskienė, A. Kalvaitienė, D. Miliauskienė, R. Povilaitienė, V. Ričkienė, V. Šveikauskas ir R. Vozbinienė.

 

Skip to content