Menu Close

PIANISTŲ SĖKMĖ RESPUBLIKINIAME (ONLINE) KONKURSE

 
  I-ajame respublikiniame nuotoliniame (online) jaunųjų muzikantų konkurse  „MUZIKA@“ dalyvavo trys Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos pianistai. Visi trys pianistai puikiai pasirodė ir buvo įvertinti aukščiausio laipsnio diplomais: Augustas Pocius, 1 kl. I VIETOS DIPLOMAS (grupėje buvo 31 pianistas, surinko 24 balus iš 25 galimų), Erika Vasiliauskaitė, 7 kl. I VIETOS DIPLOMAS (grupėje 19 pianistų, surinko 23 balus, aukščiausias balas grupėje 24), Paulina Keitlin Razminaitė, 2 kl. II VIETOS DIPLOMAS (grupėje – 29 pianistai, surinko 22,27 balus iš 25). Mokinius ruošė fortepijono mokytoja metodininkė Irena Leskauskienė.
     Konkursą organizavo Kauno 1-oji muzikos mokykla ir Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija. Užsienio šalyse tokio formato – sinchroninių ar asinchroninių video pasirodymų renginiai nėra retas ar išimtinis dalykas, tačiau Lietuvos muzikiniame pasaulyje tai dar nauja. Šis konkursas sulaukė didelio jaunųjų Lietuvos muzikantų susidomėjimo. Konkurse dalyvavo daugiau kaip 540 video pasirodymų, kurie iki gegužės 10 dienos turėjo būti patalpinti youtube paskyroje. Patalpinto įrašo nuorodą ir paraišką reikėjo nusiųsti konkurso organizatoriams.
     Konkurso dalyvius vertinio autoritetinga komisija, kurios pirmininkė buvo Rūta Rikterė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos fortepijono katedros profesorė, Lietuvos kultūros ir meno premijos laureatė.
Siekiant kuo objektyvesnio vertinimo konkurso vertinimo komisijai buvo pateikti tik šie duomenys: dalyvio vardas pavardė, klasė ir  pasirodymo nuoroda youtube, komisijai nebuvo atskleidžiami mokytojų vardai ir pavardės, iš kokios ugdymo įstaigos dalyvis, o komisijos nariai nebendravo vieni su kitais.
     Birželio 1 dieną, organizatoriai į el. paštą atsiųs nugalėtojų diplomus. Džiaugiamės mūsų pianistų sėkme, tokiame gausiame savo skaičiumi dalyvių, konkurse.

Augusto pasirodymas:  https://youtu.be/4Vek8CzgIO0

Paulinos Keitlin pasirodymas:  https://youtu.be/OQrdFfuaQ6c

Erikos pasirodymas: https://youtu.be/yLxntpwChqA

Skip to content